ארגזים מעץ לפי מידה. בניית ארגז עץ מותאם אישית בכל גודל

בעלי מקצוע רבים צריכים קופסאות או ארגזי עץ לאחסון חפציהם. הפתרון: ארגזים מעץ מותאמים אישית (לרבות התאמת תאים פנימיים, ידיות נשיאה וכדומה) בכל גודל ולכל מטרה.

האתגר: ארגזי עץ שחייבים להתאים במדויק לצורכיהם. הבעיה: היצע ארגזי אחסון מעץ מוגבל ומורכב בעיקר מדגמים קבועים ומוכנים מראש, שעלותן רבה. הפתרון: ייצור ארגזי עץ מותאמים אישית לפי מידה ולכל מטרה.

במאמר הבא נרחיב על ארגזי עץ בהתאמה אישית, ולמי הם יכולים להתאים.

ארגז עץ לאחסון

ארגז עץ לאחסון, אולי נשמע לאחדים כמו פריט ארכאי שבמקרה הטוב ניתן למצאו נטוש על אי בודד, אבל ישנם מקצועות רבים שמשוועים לארגזי אחסנה מעץ בדיוק רב לדרישות שלהם. הנה כמה מהם:

ציוד הפקות: אנשי סאונד, תקליטנים, תאורה, תפאורה ועוד המבקשים לשנע ציוד בצורה נוחה ממקום למקום ולהעמיס ארגזי אחסנה אחד על השני, מעוניינים בארגזי עץ אמינים המבטיחים את שלמות הציוד לאורך זמן.

ציוד טכנאים: טכנאי חשמל, מיזוג, רכב ועוד – טכנאים הנוטים למלא את הרכב בציוד רב, נדרשים לשמור על סדר מופתי באמצעות ארגזי עץ המתאימים בדיוק לצרכיהם ולמידות של הרכב.

ציוד מעבדה: ארגזי עץ לאחסון הם פתרון נהדר לציוד רגיש, עדין ויקר ערך כמו ציוד מעבדה. לרשות החוקרים ואנשי המדע עומדים ארגזי אחסנה עמידים עם אפשרות להכנסת כוורת קרטון המשמשת כבולם זעזועים וכמגן לציוד.

כלי נשק: רובים, אקדחים, רובי אוויר, צלצלים, כלי נשק ימיים ועוד. לכולם ניתן לתפור ארגז אחסון מעץ במידות מדוייקות, בתוספת ידיות נשיאה ותאים מיוחדים לתחמושת, חלקי חילוף ועוד. בנוסף, ארגז מעץ ניתן לריפוד בדפנות ספוג ולבד למראה יוקרתי ולבטיחות בנשיאה.

ישנם עוד בעלי תפקידים רבים נוספים הדורשים ארגזים לפי מידה. ארגז מעץ בעל יעוד מסוים (נאמר לתקליטנים או לטכנאים) יגיע במידות הנדרשות מראש לפי תכנון או סקיצה, מחומרים שונים.

ארגז עץ לכלי עבודה

ארגזים מעץ - מה חשוב לדעת

כאשר מדברים על ארגזים מעץ, החשיבות היא בהתאם לצורך ולהשקעה האישית של כל אדם. הנה כמה דעות נפוצות בנושא:

 • אסתטיקה ועיצוב: רבים מעריכים את המראה היפה והטבעי של ארגזים מעץ. הם מוסיפים חמימות ואווירה טבעית לסביבה ונראים מושכים בבתים ובמשרדים. המוצרים מעץ טבעי יכולים להיות מיוצרים באופן ידני או באמצעות טכנולוגיות מודרניות.
 • חומר ידידותי לסביבה: ארגזים מעץ נחשבים לארגזים ידידותיים לסביבה. 
 • עמידות ואיכות: ארגזים מעץ איכותיים עשויים להחזיק לאורך זמן ולשרוד שימוש קשה. עץ יכול להיות חזק ועמיד בפני מזג האוויר ותנאים קשים. עץ איכותי כמו הדובדבן, האלון או המהוגני מספקים עמידות ומראה מודרני ומותאם לשימושים מגוונים.
 • פונקציונליות: ארגזים מעץ נותנים פתרון לאחסון וארגון פריטים בבית או במשרד. הם יכולים לשמש לאחסון בגדים, ספרים, צעצועים, כלים ועוד. תלוי בגודלם ובעיצובם, ארגזים מעץ יכולים להיות גם רהיטים או לשמש כשולחן סלון.
 • מחיר ונגישות: ארגזים מעץ יכולים להיות זולים ונגישים מבחינת המחיר לעומת רהיטים אחרים. כמובן, המחיר יכול להשתנות בהתאם לחומר, לעיצוב ולאיכות המוצר.

כל הדעות הללו חשובות ומקובלות, ומה שמתאים ומועדף יכול להיות שונה מאדם לאדם. עליכם לבחון את המטרות, הצרכים והעדיפויות האישיות שלכם כדי להחליט מה הכי חשוב עבורכם בארגזים מעץ.

ארגזים מעץ בהתאמה אישית

לכל אלה ולרבים אחרים, המנסרה- אבי פורמייקה בע"מ מציעה פתרון הולם ומשתלם במיוחד – ארגזים מעץ בהתאמה אישית – בכל גודל, בכל מידה ולכל מטרה. את הארגזים ניתן לייצר מכל סוג עץ, בכל עומק מתבקש ובחלל המחולק בדיוק רב לצרכי המשתמש.

המנסרה מזמינה אתכם – הקהל הרחב – לבוא ולבקש כל העולה על רוחכם. אנחנו מקדישים חלק נכבד מזמננו לאנשים פרטיים, בעלי מקצוע ויצרנים המבקשים לייצר ארגזים בודדים או סדרות, בשיטת עשה זאת בעצמך – משלב גיבוש הצרכים ועד לייצור ולהרכבה הסופית של הארגז.

באפשרותכם לבחור אם להזמין מוצר בהתאמה אישית ולקבל לידיכם מוצר מוגמר ומורכב, או לחילופין – לקחת חלק פעיל בייצור המוצר בעצמכם ולהרכיבו לבד.

אז למה בעצם לבחור ארגזי עץ של המנסרה?

 • התאמה אישית לכל מידה: עומק, גודל, צורה
 • אפשרות ליצירת תאים פנימיים לפי הזמנה
 • אפשרות לבניית ארגז בודד או סדרה
 • שליטה מלאה בשיטת העבודה: האם לקבל לידכם מוצר מוגמר או לקחת חלק בשלבי העבודה
 • תוספות לפי הזמנה: ידיות נשיאה, דפנות ספוג ולבד ועוד.
ארגזי עץ לפירות

ארגזי עץ - החל מ- 7:00 בבוקר

לנוחיות לקוחותינו אנו פותחים את העסק החל משעה 7:00. שעת בוקר זאת מיועדת ללקוחותינו אשר כל השבוע עמלים עד מאוחר במקום עבודתם ואינם מספיקים להגיע אלינו בזמן.

 • חלק מההזמנות ב- 7:00 בבוקר ניתן לספק באותו היום וחלקן תסופקנה מאוחר יותר. מותנה בגודל ההזמנה ומורכבותה.
 • מומלץ להגיע אלינו כמה שיותר מוקדם (החל מ- 6:30) בגלל עומס לקוחות.
 • לתשומת לבכם, אנו לא מקבלים כרטיסי אשראי.

לקריאה נוספת:

עשה זאת בעצמך נגרות, באיכות גבוהה, לפי מידות. מוצרי נגרות ועץ
חיתוך עץ מהיר לפי מידות, לבניית רהיטים יפים מעץ, לבית ולמשרד
אריזות עץ באיכות גבוהה ביותר ובהתאמה אישית לפי מידה
פלטות עץ באיכות גבוהה, לפי מידה, ליצור דלפקים, שולחנות ורהיטים
ריהוט מעץ באיכות גבוהה, לפי מידות, במחירים סבירים ובהתאמה אישית
מדפים מעץ לכל מטרה – בשיטת עשה זאת בעצמך
בסיס מיטה באיכות גבוהה, לפי מידות, התאמה אישית מחירים סבירים
עבודות עץ ברמה גבוהה ובהכנה אישית – כל אחד יכול בקלות!
דק עץ באיכות גבוהה, לפי מידות, בהתאמה אישית ובמחיר סביר
מדפי עץ באיכות גבוהה. הזמנה אישית – יעילות גבוהה עלות נמוכה

נכתב על ידי –

Picture of אבי בר-חיים (אבי פורמייקה)

אבי בר-חיים (אבי פורמייקה)

הקים לפני כ- 30 שנה את חברת אבי פורמייקה בע"מ בעשר אצבעות.
בעל מומחיות רבה בסוגי העצים השונים, ובכל הקשור בחומרי גלם לתעשיית העץ.
מומחה בחיתוך לוחות עץ עם ניצול מקסימלי של של הלוח ללא פחת מיותר.

אבי בר-חיים פרטים נוספים