..:: יאמתון » פרגוד ::..
צור קשר ראשוני
שם  
אימייל  
טלפון  
 
לוחות בודדים
לוחות בודדים
מעמדים ושולחנות
מעמדים ושולחנות
לוח בודד מחוזק עם גימור
 לוח בודד מחוזק עם גימור

פרגוד מעוצב לבית - למה לא לעשות זאת בעצמך?

מחבר המאמר אבי בר-חיים

פרגוד מעוצב בבית מהווה שילוב של פרקטיות ודקורטיביות במוצר אחד

לא מעט אנשים משלבים פרגודים בעיצוב ביתם. הסיבות לכך נעות משיקולים פרקטיים ועד לשיקולים עיצוביים. היתרון הוא כי לא משנה מה השיקול המוביל פרגוד בסוף עונה על שני הקטבים.

למה דווקא פרגוד?

למקרה שלא ידעתם, פרגודים נמצאים בשימוש כבר מאות שנים מאז החלו הסינים בשימושם. מחיצה ניידת המורכבת ממספר לוחות המחוברים יחד על ידי צירים המאפשרים את פתיחתה וסגירתה בהתאם לצורך. לרוב, הוא מספק מענה לצורך פרקטי בחלוקה של חלל החדר ותחליף אידיאלי לקירות הגבס, אך לא רק. הוא מאפשר יצירה של אזורים אינטימיים בבית ודרך יצירתית לשדרג את העיצוב בבית. הודות לניידותו של הפרגוד, שום עיצוב אינו חקוק בסלע וניתן לשנותו בהתאם לצורך או סתם לפי המצב רוח.

לעצב בעצמכם

ניתן למצוא מגוון פרגודים מוכנים לרכישה בחנות, כמו גם מגוון חומרים מהם עשויים הפרגודים. אך למה לא לעצב בעצמכם פרגוד שיתאים בדיוק לצרכיכם ולעיצוב הקיים בביתכם? כיום, ניתן למצוא פרגודים עשויים לוחות קרטון כוורת. תכונותיו הייחודיות של קרטון זה, העשוי מנייר ממוחזר ומתכלה הופכות אותו לאידיאלי לשימוש עצמי. ראשית, מדובר בחומר קל למדי, כך שניתן לנייד אותו בקלות בהתאם לצורך. יתרה מכך, החומר הינו נוח לחיתוך וצביעה ולמעשה הוא מושלם לצורך עיצוב עצמי של הפרגוד. תוכלו בקלות לצייר עליו, לצבוע אותו ולעצב את קווי המתאר שלו. לא בכדי, פרגודים אלו מועדפים על בוני תפאורות ומעצבי תערוכות.

על עיצובים ופרגודים

לפניכם מספר דוגמאות לשילוב פרגודים בחדרים השונים בבית. כמובן, שהעיצוב משתנה מאדם לאדם ומבית לבית אך תוכלו לשאוב רעיונות מכאן, עליהם תוכלו להלביש את טעמכם האישי.

סלון
השימוש הנפוץ של הפרגוד בחדר הסלון הוא לצורך יצירת הפרדה בין אזור הישיבה לבין פינת האוכל. מאחר וכיום הבנייה המודרנית הותירה את הסלון הישראלי כמעט ללא קירות, ניתן להיעזר גם בו לצורך הגדרת חללים פנימיים במרחב הציבורי רחב הידיים. אם יש לכם סלון ארוך, שילוב הפרגוד בפינת החדר בצורת זיג זג או אלכן תעזור לכם ליצור אשליה של חלל גדול יותר.

חדר הילדים
לא לכל ילד חדר משלו, במיוחד כאשר אנחנו מדברים על ילדים בגילאים קטנים יותר. במקרים אלו נהוג כי חדר אחד נחלק בין שני ילדים ולפעמים אף יותר. בעזרת שילוב פרגוד בחדר ניתן בקלות ליצור לכל ילד חדר משלו, אשר מהווה עבורו עולם ומלואו. ניתן לצייר עליו או להדביק דמויות האהובות במיוחד על הילד, או לאפשר לו מקום עליו יוכל להביע את עצמו באמצעות צבעים ומדבקות.

חדר השינה
ראשית, ניתן למקם פרגוד בחדר מאחוריו ניתן להתלבש. בנוסף, ניתן למקם אותו מאחורי המיטה, כך שישמש לה כגס וידגיש את נוכחותה של המיטה. השילוב שלו בחדר השינה תורם ליצירת האווירה האינטימית והרומנטית הכה רצויה, במיוחד אם הוא צבוע בצבעים חמים המחזקים את האווירה.

פרגוד בהתאמה אישית

חברת 'אבי פורמייקה' משווקת פרגודים תוצרת חברת יאמתון, המובילה את תחום קרטוני הכוורות בישראל. בואו להתרשם בעצמכם מן החומר החזק והאיכותי ולהתרשם לא פחות מן המחיר האטרקטיבי. תוכלו למצוא במלאי לוחות בגדלים שונים, מהם נוכל להרכיב עבורכם פרגוד בגודל הנחוץ עבורכם. בין אם אתם זקוקים לפרגוד בחדר השינה, בסלון או בכל מקום אחר בבית, אנחנו הכתובת בשבילכם.

לקריאה נוספת:

קרטון כוורת - הקרטון הידידותי למשתמש וגם לסביבה
מחיצה ניידת מתאימה למגוון רחב של שימושים
מחיצה מתקפלת לבית או לעסק מקרטון כוורת

   הרשמה  כניסה
avi_form@netvision.net.il אבי פורמייקה בע"מ רח' העמלים 4, מפרץ חיפה :'טל 04-8404669 :פקס 04-8402154 :דוא"ל
משו משו - אתר אינטרנט - בניית אתרים- קידום אתרים