..:: יאמתון » מחיצה מתקפלת ::..
צור קשר ראשוני
שם  
אימייל  
טלפון  
 
לוחות בודדים
לוחות בודדים
פרגודים
פרגודים
גליל קרטון
גליל קרטון

מחיצה מתקפלת לבית או לעסק מקרטון כוורת

מחבר המאמר אבי בר-חיים

מחיצה מחלקת חללים גדולים, מקנה פרטיות ומשדרגת כל עיצוב.

בעזרת מחיצה ניתן לחלק ביעילות חללים גדולים, כך שיתאימו לצרכי העסק או דיירי הבית. מחיצה מתקפלת מקרטון כוורת גם עוזרת לכם לבצע את המשימה בעלות נמוכה ובאיכות גבוהה.

מהי המחיצה המתקפלת?

ישנם סוגים שונים של מחיצות מתקפלות, אך אנו מעוניינים להתייחס במאמר זה למחיצה מתקפלת מקרטון כוורת. מחיצה זו מיוצרת מקרטון קשיח בצורת משושים הנקרא גם "חלת דבש". הקרטון הינו חזק מאוד ומסוגל לשאת עליו גם משקל לא קטן, ולכן משמש אף לבניית רהיטים כגון שולחנות, שידות וכן הלאה. המחיצה מיוצרת למעשה ממספר לוחות העשויים מקרטון כוורת המחוברים זה לזה, ומתקפלים או נפתחים בהתאם לצורך.

מחיצה ידידותית למשתמש וגם לסביבה

מחיצה העשויה מלוחות כוורת מגיעה עם סל יתרונות. ראשית, הקרטון עשוי מנייר ממוחזר ומתכלה, ולכן נחשב כידידותי לסביבה. בנוסף, למחיצה גימור קנטים מקרטון דחוס המשדרג את חזותה. יתרה מכך, לוחות הקרטון נחשבים קלים למדי, ומשקלם לרוב נע סביב מספר ק"ג נמוך כך שניתן לשאתם ביתר קלות. כמו כן, ניתן גם להוסיף למחיצה רגלי עץ ואפילו גלגלים במידה ותרצו מחיצה שהיא גם ניידת . ואם לא די בכך, ובהתחשב באיכות הגבוהה של חומרי הגלם המשמשים לבניית המחיצה, עלותה הינה נמוכה למדי ומתאימה לכל כיס.

אותה המחיצה בשינוי אדרת

למחיצה המתקפלת שימושים רבים ומגוונים. היא נמצאת בשימוש בתחומים שונים, ביניהם תחום האומנות שם משמשת המחיצה כרקע לתערוכות, תחום האופנה שם משמשת המחיצה כתא הלבשה נייד בתצוגות אופנה וירידים ותחומים נוספים.

בעסקים פרטיים ובבתי מגורים משמשת המחיצה לצורך הפרדת חללים. היא מאפשרת יצירת פינות עבודה אינטימיות, הפרדה בין החלל הציבורי בבית לזה הפרטי ושימושים רבים נוספים. לוחות המחיצה מצופים בנייר חום, והינם נוחים ביותר לעיבוד ולחיתוך כך שניתן להתאים את עיצובם לכל חלל. בין אם על ידי שינוי קווי המתאר של המחיצה ובין אם על ידי השימוש בצבע תוכלו לקבל מחיצה העונה באופן מלא לצרכיכם.

חיבור מושלם

מאחר והמחיצה המתקפלת מורכבת למעשה מלוחות קרטון כוורת המתחברים זה אל זה, ניתן להזמין מחיצה אשר תתאים למידותיכם. השילוב המקובל, במיוחד כאשר מדובר על מחיצות לתערוכות, הינו של שניים עד שלושה לוחות, כאשר גודלו של לוח סטנדרטי הינו ברוחב של 120 ס"מ ואורך של 200 ס"מ, ואילו עוביים של הלוחות נע בין 1.5 ס"מ ל- 3 ס"מ. עם זאת, תוכלו להזמין מחיצה שתיתפר בהתאם למידותיכם וצרכיכם. קחו בחשבון כי מחיצה מתקפלת גדולה יותר מן הסטנדרט שציינו, תהיה קשה יותר לניוד ולכן מתאימה יותר לשימושים נייחים, כמו במקרה של הפרדת חללים.

המשווק הגדול בצפון

מחיצות מתקפלות ומוצרים נוספים המיוצרים על ידי חברת ימאתון, המובילה את שוק האריזה והבנייה במוצרים ידידותיים לסביבה תוכלו למצוא אצלנו, 'אבי פורמייקה'. אנו משמשים כסוכנות הגדולה בצפון של מוצרי החברה ועובדים מול מוסדות חינוך רבים, תיאטראות ולקוחות רבים נוספים, מן השוק העסקי והפרטי גם יחד. בכל עת, תמצאו אצלנו מלאי ממוצרי החברה, המסופקים מיידית ללקוח. בואו להתרשם בעצמכם.

לקריאה נוספת:

מחיצה ניידת מתאימה למגוון רחב של שימושים
פרגוד מעוצב לבית - למה לא לעשות זאת בעצמך?
חלת דבש - כל התשובות לכל השאלות בנושא

   הרשמה  כניסה
avi_form@netvision.net.il אבי פורמייקה בע"מ רח' העמלים 4, מפרץ חיפה :'טל 04-8404669 :פקס 04-8402154 :דוא"ל
משו משו - אתר אינטרנט - בניית אתרים- קידום אתרים