..:: החלפת דלתות ::..
צור קשר ראשוני
שם  
אימייל  
טלפון  
 

החלפת דלתות בבית בשיטת עשה זאת בעצמך

מחבר המאמר אבי בר-חיים

להחליף את הדלתות בבית בעצמכם - דרך טובה וזולה ליהנות מעיצוב מחודש

אופנות מתחלפות, טעם משתנה או פשוט עייפות החומר גורמים לדלתות הארונות שלנו במטבח, בארונות הבגדים, במזווה וכן הלאה, להיראות ישנים, בלויים ולא מעודכנים. אך עם זאת לעיתים החלפת דלתות בלבד תשיג עבורכם את התוצאה הרצויה, ואתם אפילו יכולים לעשות זאת בעצמכם! ובעוד במאמר שלפניכם נדגים את הנעשה על מטבחים, אין שוני רב בין החדרים השונים.

בסיס טוב

מרבית המטבחים עשויים מעצים איכותיים אשר עמידים לאורך שנים רבות, במיוחד לאור העובדה כי השימוש היחידי שלהם הינו להיות סטטיים. זאת להבדיל מדלתות המטבח המתבלות מהר יותר מיתר המטבח, בשל השימוש הרב בהן בעת פתיחתן וסגירתן. לכן, ברוב המקרים דלתות המטבח יתבלו ויתיישנו בעוד יתר המטבח ישמור על טיבו. להחליף את דלתות המטבח אם כן יהיה פתרון הולם לבעיה, ואין כל צורך למהר ולהחליף את המטבח כולו. החלפת הדלתות המטבח תעניק לכם מראה מטבח חדש, מעוצב לטעמכם ועל פי קו האופנה, וכל זאת בעלות נמוכה באופן משמעותי, במיוחד אם תבחרו לעשות זאת בעצמכם.

הכל במידה

השלב הראשון שעליכם לעשות אם ברצונכם להחליף את דלתות המטבח הוא כמובן למדוד את גודלם. יש לקחת מידות אורך ורוחב של הדלתות, שישמשו אתכם בעת הזמנת הדלתות החדשות. 'אבי פורמייקה' משווקים דלתות מטבח תוצרת 'פורמקס', בכל גודל ובכל כמות ומאפשרים לכם לרכוש אך ורק את מה שאתם זקוקים לו, ולא דלת אחת מעבר.

בנוסף לדלתות אלו המשווקות על ידינו, אצלנו ב'אבי פורמייקה' תוכלו ליהנות ממגוון רחב של דגמי דלתות מסוגים רבים הומגוונים של עץ טבעי או מלמין, אותם ניתן להזמין במגוון רחב של ציפויים וצבעים. כמו כן, תוכלו במידת הצורך לא להחליף את הדלת כולה, אלא רק את ציפוי הפורמייקה המודבק עליה, בציפוי חדש. ההתאמה המלאה בין הביקוש שלכם להיצע שלנו הופכת את תהליך ההחלפה למשתלמת אף יותר מבחינה כלכלית.

גשו למלאכה

להחליף דלתות אולי אינה משימה שמבוצעת על ידכם בכל יום, אך בעזרת ההדרכה הנכונה תוכלו לעשות אותה גם אתם ולהתמודד עימה בגבורה. הצוות המקצועי ב'אבי פורמייקה' מסייע לכם לא רק בבחירת והתאמת דלתות המטבח, אלא גם מדריך אתכם כיצד להתקינם בצורה הטובה ביותר. החלפת דלתות המטבח מחייבת לא פעם גם את החלפת צירי הדלתות, שכן צורת הצירים השתנתה עם השנים. עם זאת ישנם מקרים בהם ייתכן והצירים הישנים יוכלו להמשיך ולשמש אתכם גם בדלתות החדשות. במידת הצורך, תוכלו ליהנות משירות ההתקנה המקצועי אותו אנו מספקים בבית הלקוח.

אחרון אחרון חביב

אז בחרתם דלתות, קיבלתם אותם ואפילו הרכבתם אותם בהצלחה? נהדר. כל מה שנותר לכם כעת הוא להתקין פרזול חדש לדלתות שיתאים לעיצוב החדש של המטבח. המבחר הקיים בשוק של ידיות לדלתות מטבח הינו כל כך עשיר ומגוון שכל אחד יכול למצוא את מה שמתאים בשבילו. התקנת הידיות הינה פשוטה להפליא, ולרוב די במברג פשוט בשביל לסיים את המלאכה, שאין לנו ספק שתעמדו בה בהצלחה.

הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם

אם אתם מחפשים להתחדש ולחדש את המטבח, את ארונות חדרי השינה, את ארונות המזווה, מזנונים וכן הלאה וכן הלאה, מבלי להיכנס להוצאות וכאבי ראש מיותרים, ב'אבי פורמייקה' תוכלו למצוא בדיוק את מה שחיפשתם. ראשית, מקום ייחודי המבצע כל עבודת נגרות בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. שנית, אנו מלווים ומדריכים כל לקוח ולקוחה לביצוע העבודה בשיטה 'עשה זאת בעצמך'. לסיום, ולא פחות חשוב, הכל אבל הכל נעשה עם חיוך. בואו להתרשם בעצמכם ולראות איך אתם זוכים בעיצוב חדש ועדכני על ידי החלפת הדלתות בלבד, בעלות נמוכה ובמהירות מרבית. צרו קשר ונשמח לסייע לכם להתחדש.

לקריאה נוספת:

דלתות לארונות בהתאמה אישית אצל 'אבי פורמייקה'
דלתות מטבח חדשות ויש לכם מטבח חדש!
ריהוט מעץ – חפשו רק את האיכותי, המתאים והמשתלם ביותר

   הרשמה  כניסה
avi_form@netvision.net.il אבי פורמייקה בע"מ רח' העמלים 4, מפרץ חיפה :'טל 04-8404669 :פקס 04-8402154 :דוא"ל
משו משו - אתר אינטרנט - בניית אתרים- קידום אתרים